Ana Menü

HEMŞEHRİMİZ

Prof. Dr. Veysel Eroğlu Prof. Dr. Veysel Eroğlu


Üye Resimleri

Ragıp GÜNEŞ Ömer Lütfi SOYSAL İrfan ÇELİKKANAT Mehmet SATILMIŞ Ömer BÜLBÜL Burhanettin BÖLÜKBAŞ Enver KOCAAĞA Hakan CENGİZ Zeynel AKKUZU Mehmet Fahrettin SOLMAZ Ali ÜNLÜ Mahmet Ziya KARATAŞ Halil ATEŞ Yakup KARTAL İsmet ALSAN Ahmet KÜLCÜ Kadir KESKİN Hüseyin ARI Zeynel BAYRAM İhsan KIZILTOPRAK Mehmet YAKUT İmdat YERLİKAYA Mustafa KAÇAR Ali İhsan YERLİKAYA Osman CERİT Mustafa TOSUN İsmail YAKŞİ Şükrü KORKMAZ Abdülkadir KOCA Kadir ÇETİNKAYA Adem DOĞAN Süleyman AKKUZU Erkan GÜMÜŞ Yakşi YAKŞİ Kazım GENCER Okan GARDAŞ Hilmi ŞENER Fatih OKUMUŞ Satılmış ÇOLAK Ali KURT Metin ERÇOBAN Ömer CERİT Muammer AKSOY Çetin KOZAN Ali Osman KOZAN Raşit KOZAN Mevlüt ARIK Ali ÇELİK Hasan DURAK Ramazan KOCAAĞA Erol SARITAŞ Kadir ALTINTAŞ Lütfi ŞİŞİK Gazi CEVİZ Mehmet Ali ÇAVUŞOĞLU Ahmet BAĞ Ayten BURKAN KAPLAN Hüseyin TAŞTAN Fatih SOLMAZ Mevlit BOZDAĞ Ceylan AKKAYA Erdoğan KORKUSUZ Ömer GEDİK Hüseyin ALKAN Hüseyin Özkan ACAR Şaban AĞILÖNÜ Battal AKKUŞ Mahmut ÇALIŞKAN Yaşar SARIDAŞ İbrahim COŞGUN Mesut COŞGUN Erol KOÇHAN Ali KIZILTOPRAK Yusuf PETEK Tayfur GÖKTAŞ Necati KAVLAK Burhan ERTEK Abdullah DEMİR Devrim BALI Ali Rıza ÇELİKKANAT Veli YILDIRIM Ramazan YILDIZ İsmail YILMAZ Selcuk AKINCI Ahmet KAYIŞÇI Fatma PARLAK Azize Gülşah BÜLBÜLCANDEMİR Hayri ALSAN Bilgin TELEK Asuman TELEK Mustafa YASAK Oğuz EREN Mehmet ASLAN Hayati KALAYCI Mustafa ERGÜVEN Üzeyir DİNDAR Mustafa Ali AKBAL Orhan TEKİN Üzeyir DİNDAR Ramazan KOCAAĞA Halil İbrahim DANIŞMAN Yusuf KARAKAYA Mustafa PAMUKÇU İbrahim İZİDOĞRU Emin KOÇ Sami TUNÇ Osman Nuri BÜYÜKER Necdet TAŞKIN Cevdet TAŞKIN Metin KARAOT .. .. .. .. .. .. .. ..

AFYONKARAHİSAR

AFYONKARAHISAR

Anket

DENEME ANKETİDİR

Oy vermek için üye olmanız gerekmektedir.

BANKA BİLGİLERİ

Banka Bilgileri Banka Bilgileri


Üye Girişi

Kullanıcı Adı

ParolaHenüz Üye Değil Misiniz?
Buraya Tıklayarak Üye Olabilirsiniz.

Parolanızı Mı Unuttunuz?
Buraya Tıklayın

YAZARLARIMIZ

Kadir KESKİN Kadir KESKİN
Resim Üzerine
TIKLAYINIZ


Kısa Mesajlar

Mesaj göndermeniz için üye olmanız gerekmektedir.

03/02/2010 18:57
deneme

24/04/2009 11:27
arkadaşlar merhaba şimdilik üye sistemi aktif durumda değildir kayıt yapan arkadaşlara e-posta ile gerekli bilgiler verilecektir.

Forum Başlıkları

En Yeni Forum Başlıkları
Henüz Başlık Oluşturulmamış.
En Fazla İlgilenilen Başlıklar
Henüz Başlık Oluşturulmamış.

Çevrimiçi Kullanıcılar

· Çevrimiçi Ziyaretçiler: 1

· Çevrimiçi Üyeler: 0

· Toplam Üye Sayısı: 1
· En Yeni Üye: mehmety

EĞİTİMDE VELİNİN ROLU KONULU SEMİNER YAPILDI

21.11.2014 Cuma günü saat 20:00 de Hemşerimiz Emekli Manisa Lisesi Müdürü Eğitimci Yazar Sn.Kadir KESKİN tarafından verilen"Eğitimde Velinin Rolü" adlı seminere üyelerimiz, hemşerilerimiz ve dostlarımıza gösterdikleri yoğun ilgiden dolayı teşekkür ederiz.


Hemşerimiz Sn.Kadir KESKİN hakkında geniş bilgi için yandaki resme tıklayınız.

EĞİTİMDE VELİNİN ROLU KONULU SEMİNER YAPILDI

21.11.2014 Cuma günü saat 20:00 de Hemşerimiz Emekli Manisa Lisesi Müdürü Eğitimci Yazar Sn.Kadir KESKİN tarafından verilen"Eğitimde Velinin Rolü" adlı seminere üyelerimiz, hemşerilerimiz ve dostlarımıza gösterdikleri yoğun ilgiden dolayı teşekkür ederiz.


Hemşerimiz Sn.Kadir KESKİN hakkında geniş bilgi için yandaki resme tıklayınız.

VEFAT VE BAŞSAĞLIĞI HABERİHemşerimiz, Yönetim Kurulu Üyelerimizden Halil ATEŞ' in kayınpederi Kadir ÇETİN 23.11.2014 Pazar günü vefat etmiştir. Cenazesi 24.11.2014 Pazartesi sabahı, Celal Bayar Üniversite Hastanesinden alınıp Sultandağı \ YENİKARABAĞ' kasabasında ikindi namazını müteakip defnedilecektir. Merhuma Allahtan rahmet, geride kalan aile ve akrabalarına sabır ve baş sağlığı dileriz.
Manisa Afyonkarahisar'lılar Kültür ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu.

HEMŞERİMİZ İLE GURUR DUYUYORUZ

SIVA USTASINDAN İNSANLIK DERSİ
Fransa’da 27 yıldır sıva ustası olarak çalışan Afyonkarahisarlı Ali Dal;
30 Ekim 2014 tarihinde Diyarbakır’da eşi ile birlikte pazar alışverişi yaparken maskeli iki kişinin silahlı saldırısına uğrayarak şehit olan Astsubay Üstçavuş Nejdet Aydoğdu’nun eşine yeni yaptırdığı evini bağışladı.
11 yaşında Afyonkarahisar’dan çıkıp Fransa’nın Lyon kentine giden ve burada sıva işçisi olarak çalışmaya başlayan Ali Dal, 30 Ekim günü Diyarbakır’da şehit edilen Astsubay Üstçavuş Nejdet Aydoğdu’nun cenaze törenini TV’den izlerken şehidin baba evini görünce içi sızlandı. Bunun üzerine Afyonkarahisar Harp Malülü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Başkanı İsmail Kumartaşlı ile irtibata geçti. Kumartaşlı’nın eski Afyonkarahisar Valisi olan Ordu Valisi İrfan Balkanlıoğlu’na konuyu aktarması üzerine, Vali Balkanlıoğlu kendilerini Ordu’ya davet etti.
Eşi ve ailesi ile birlikte Ordu’ya gelen Ali Dal, Ordu Valisi İrfan Balkanlıoğlu’nun makamında şehit eşi Esra Aydoğdu’nun da bulunduğu düzenlenen törene katıldı. Oldukça duygusal anların yaşandığı törende Eskişehir’de yaptırdığı evinin tapusunu şehit eşi Esra Aydoğdu’na takdim eden Ali Dal, bir süre ağlamaktan konuşamadı.
Konuyla ilgili açıklama yapan Ordu Valisi İrfan Balkanlıoğlu, Ali Dal’ın TV’de şehidin haberlerini izlerken babaevini görünce Eskişehir’de yeni yaptırdığı evini şehit ailesine hibe etmeye karar verdiğini belirtti. Vali Balkanlıoğlu, “Konuyu bana aktardılar. Bende kendilerini Ordu’ya davet ettim. Eskişehir’deki dayalı döşeli evini tapusuyla birlikte şehidimizin ailesine hibe etmiş durumdadır. Kendisini ailesini kutluyorum. İnşallah bu davranış Türk halkına ve bizlere örnek olur” dedi.

EĞİTİMDE VELİNİN ROLÜ KONULU SEMİNERE DAVET

21.11.2014 Cuma günü saat 20:00 de Hemşerimiz Emekli Manisa Lisesi Müdürü Eğitimci Yazar Sn.Kadir KESKİN tarafından verilecek olan "Eğitimde Velinin Rolü" adlı seminere üyelerimiz, hemşerilerimiz ve dostlarımız öğrencileri ile birlikte davetlidir.
YER:ŞEHİTLER İLKÖĞRETİM OKULU KONFERANS SALONU (Cumhuriyet Meydanı Karşısındaki Orta Okul)


Hemşerimiz Sn.Kadir KESKİN hakkında geniş bilgi için yandaki resme tıklayınız.

GURUR VE ÖZLEMLE ANIYORUZ

VEFAT VE BAŞSAĞLIĞI HABERİHemşerimiz, Yönetim Kurulu Üyelerimizden Devrim BALI' nın anne annesi 02.11.2014 Pazargünü günü vefat etmiştir. Merhumeye Allahtan rahmet, geride kalan aile ve akrabalarına sabır ve baş sağlığı dileriz.
Manisa Afyonkarahisar'lılar Kültür ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu.

CUMHURİYETİMİZİN 91.YILI KUTLU OLSUN


MANİSA 3.HEMŞERİ DERNEKLERİ FESTİVALİ

13-17 Ekim 2014 tarihleri arasında düzenlenen 3.Geleneksel MANİSA HEMŞERİ DERNEKLERİ FESTİVALİ Manisayı salladı. Festivale katılan ulusal sanatçılar. Alişan, Suzan KARDEŞ, Volkan KONAK, Toygar IŞIKLI Manisalıları, misafirleri ve 25. il Derneğinin katılımcılarını coşturdular. Açılış Uluparktan kortej eşliğinde Cumhuriyet meydanına yürüyerek başladı. Yürüyüş kortejine büyük şehir belediye başkanı Sn.Cengiz ERGÜN, Manisa Valimiz Sn.Erdoğan BEKTAŞ', Yunus Emre İlçemiz Belediye Başkanı Sn.Dr.Mehmet ÇERÇİ, Şehzadeler İlçemiz Belediye Başkanı Sn. Ömer Faruk ÇELİK, daire müdürleri ve beraberlerindeki heyetler ile kent konseyleri başkanları 25. ilin hemşeri derneklerinin dernek başkanları ve yöneticileri katıldılar. Bu festival ülkemizin ihtiyacı olan birlik ve beraberliğe muhteşem bir damga vurmuştur. Tüm Türkiye' ye örnek teşkil etmiştir. Ayrıca Dernek Standımızı Millet vekillerimizden Sn.Özgür ÖZEL, Sn.Selçuk ÖZDAĞ, Sn.Hüseyin TANRIVERDİ, Sn.Muzaffer YURTTAŞ, siyasi partilerimzin il ve ilçe başkanları ve yönetim kurulu üyeleri ziyaret etmişlerdir.
Emeği geçen ve katkısı olan herkese derneğimiz yönetim kurulu adına sevgi ve saygılarımızı sunar teşekkür ederiz. Festivalde Derneğimizin standına ilgi çok büyüktü. Standımızda yöremizin kültür ve adetlerini yansıtan görseller ve yiyecekler sergilendi.

KURBAN BAYRAMINIZI KUTLARIZ

DÜĞÜNE DAVET

Hemşerimiz, üyemiz; Osman CERİT' in oğlu Barış CERİT' in düğün törenine tüm hemşeri ve dostlarımız davetlidir.

Kına: 06 Ekim 2014 Pazartesi Saat : 20.00' da
Yer: Beyaz Saray Düğün Salonu Bayraklı/İzmir (Osman Gazi İlkokulu Karşısı Kipa Expres Üstü)
Nikah: 07 Ekim 2014 Salı Saat : 15.00' da
Yer: Otel Tütün Yazlık Salon Akhisar / MANİSA (Nikahımız Yemeklidir)


Sayfa oluşturulma süresi: 0.08 saniye
295,879 Tekil Ziyaretçi