Ana Menü

HEMŞEHRİMİZ

Prof. Dr. Veysel Eroğlu Prof. Dr. Veysel Eroğlu


Üye Resimleri

Ragıp GÜNEŞ Ömer Lütfi SOYSAL İrfan ÇELİKKANAT Mehmet SATILMIŞ Ömer BÜLBÜL Burhanettin BÖLÜKBAŞ Enver KOCAAĞA Hakan CENGİZ Zeynel AKKUZU Mehmet Fahrettin SOLMAZ Ali ÜNLÜ Mahmet Ziya KARATAŞ Halil ATEŞ Yakup KARTAL İsmet ALSAN Ahmet KÜLCÜ Kadir KESKİN Hüseyin ARI Zeynel BAYRAM İhsan KIZILTOPRAK Mehmet YAKUT İmdat YERLİKAYA Mustafa KAÇAR Ali İhsan YERLİKAYA Osman CERİT Mustafa TOSUN İsmail YAKŞİ Şükrü KORKMAZ Abdülkadir KOCA Kadir ÇETİNKAYA Adem DOĞAN Süleyman AKKUZU Erkan GÜMÜŞ Yakşi YAKŞİ Kazım GENCER Okan GARDAŞ Hilmi ŞENER Fatih OKUMUŞ Satılmış ÇOLAK Ali KURT Metin ERÇOBAN Ömer CERİT Muammer AKSOY Çetin KOZAN Ali Osman KOZAN Raşit KOZAN Mevlüt ARIK Ali ÇELİK Hasan DURAK Ramazan KOCAAĞA Erol SARITAŞ Kadir ALTINTAŞ Lütfi ŞİŞİK Gazi CEVİZ Mehmet Ali ÇAVUŞOĞLU Ahmet BAĞ Ayten BURKAN KAPLAN Hüseyin TAŞTAN Fatih SOLMAZ Mevlit BOZDAĞ Ceylan AKKAYA Erdoğan KORKUSUZ Ömer GEDİK Hüseyin ALKAN Hüseyin Özkan ACAR Şaban AĞILÖNÜ Battal AKKUŞ Mahmut ÇALIŞKAN Yaşar SARIDAŞ İbrahim COŞGUN Mesut COŞGUN Erol KOÇHAN Ali KIZILTOPRAK Yusuf PETEK Tayfur GÖKTAŞ Necati KAVLAK Burhan ERTEK Abdullah DEMİR Devrim BALI Ali Rıza ÇELİKKANAT Veli YILDIRIM Ramazan YILDIZ İsmail YILMAZ Selcuk AKINCI Ahmet KAYIŞÇI Fatma PARLAK Azize Gülşah BÜLBÜLCANDEMİR Hayri ALSAN Bilgin TELEK Asuman TELEK Mustafa YASAK Oğuz EREN Mehmet ASLAN Hayati KALAYCI Mustafa ERGÜVEN Üzeyir DİNDAR Mustafa Ali AKBAL Orhan TEKİN Üzeyir DİNDAR Ramazan KOCAAĞA Halil İbrahim DANIŞMAN Yusuf KARAKAYA Mustafa PAMUKÇU İbrahim İZİDOĞRU Emin KOÇ Sami TUNÇ Osman Nuri BÜYÜKER Necdet TAŞKIN Cevdet TAŞKIN Metin KARAOT .. .. .. .. .. .. .. ..

AFYONKARAHİSAR

AFYONKARAHISAR

Anket

DENEME ANKETİDİR

Oy vermek için üye olmanız gerekmektedir.

BANKA BİLGİLERİ

Banka Bilgileri Banka Bilgileri


Üye Girişi

Kullanıcı Adı

ParolaHenüz Üye Değil Misiniz?
Buraya Tıklayarak Üye Olabilirsiniz.

Parolanızı Mı Unuttunuz?
Buraya Tıklayın

YAZARLARIMIZ

Kadir KESKİN Kadir KESKİN
Resim Üzerine
TIKLAYINIZ


Kısa Mesajlar

Mesaj göndermeniz için üye olmanız gerekmektedir.

03/02/2010 18:57
deneme

24/04/2009 11:27
arkadaşlar merhaba şimdilik üye sistemi aktif durumda değildir kayıt yapan arkadaşlara e-posta ile gerekli bilgiler verilecektir.

Forum Başlıkları

En Yeni Forum Başlıkları
Henüz Başlık Oluşturulmamış.
En Fazla İlgilenilen Başlıklar
Henüz Başlık Oluşturulmamış.

Çevrimiçi Kullanıcılar

· Çevrimiçi Ziyaretçiler: 1

· Çevrimiçi Üyeler: 0

· Toplam Üye Sayısı: 1
· En Yeni Üye: mehmety

19 MAYIS KUTLAMA

OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTI ÇAĞRISI

OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTI ÇAĞRISI


Olağan Genel Kurul Tarihi ve Toplantısı 27.05.2016 Cuma günü saat 19:00’da Nişancı Paşa Mahallesi Atatürk Bulvarı Şehitler Orta Okulu Konferans Salonu Şehzadeler / MANİSA adresinde aşağıdaki gündemler ile yapılmasına. Yeterli çoğunluk sağlanamaması halinde ikinci toplantı 04.06.2016 Cumartesi günü saat 19:00’ da aynı adreste çoğunluk aranmaksızın yapılacaktır.
Gündem:
1-Açılış, saygı duruşu, İstiklal Marşının okunması ve yoklama,
2-Toplantı Başkanlık Divanı teşkili,
3-Yönetim ve Denetim Kurulu Raporlarının ayrı ayrı okunması, müzakeresi ve ibra edilmesi,
4-Gelir gider hesaplarının okunması , müzakeresi ve ibra edilmesi,
5-Tahmini Bütçenin Sunulması ve Görüşülmesi
8-Seçim listelerinin ilanı, Yönetim ve Denetim Kurulları seçiminin açık veya gizli oyla yapılmasının oylanması
9-Yönetim Kurulu ve Denetim Kurulu asil ve yedek üyelerinin seçilmesi,
10-Dilek ve temenniler,
11-Kapanış.
NOT : Genel Kurul Üyelerinin toplantıya katılabilmesi için kesin üye listesinde yer almaları ve kimlik belgelerini ibraz etmesi gereklidir.

VEFAT ve BAŞSAĞLIĞI HABERİ

VEFAT ve BAŞSAĞLIĞI HABERİDernek Yönetim Kurulu Üyemiz ve Hemşerimiz Sn. Enver KOCAAĞA ve Sn. Selahattin KOCAAĞA' nın Babası İbrahim KOCAAĞA vefat etmiştir. Cenazesi 03.05.2016 SUHUT Balçıkhisar Kasabasında ikindi namazını müteakip defnedilecektir. Merhuma Allahtan rahmet, geride kalan ailesine, akrabalarına sabır ve baş sağlığı dileriz.
Manisa Afyonkarahisar' lılar Kültür ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu.

23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI KUTLU OLSUN

POLİS TEŞKİLATIMIZIN 171. KURULUŞ YILDÖNÜMÜ KUTLU OLSUN


Halkımızın huzuru ve genel asayişi sağlamak için üstün gayret ve özveri içinde çalışan Türk Polis Teşkilatımızın 171. kuruluş yıldönümünü kutluyor; polisimizin duygu ve heyecanını paylaşıyoruz.
Ayrıca şehit asker ve polislerimizi rahmetle, gazilerimizi minnetle anıyor, emekli olan ve görevleri başında bulunan polislerimize de sağlık, mutluluk ve başarılar diliyoruz.

Manisa Afyonkarahisar' lılar Kültür ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu.

REGAİP KANDİLİNİZ MÜBAREK OLSUN


MEVLİDİŞERİFE DAVET

Afyonkarahisar Hocalar İlçesi Çalca köyünden, Diyarbakır Sur ilçesinde Şehit olan Uzman Çvş. Mustafa Hakan KAÇAR ve Tüm şehidlerimiz için Manisa Şehzadeler İlçesi Selimşahlar Mahallesi Merkez Camide 06.03.2016 Pazar Akşamı saat 18:30'da Mevlit okunacaktır. Tüm Halkımız, Hemşeri ve Üyelerimiz davetlidir. Manisa Afyonkarahisarlılar derneği adına.
Dr. Ragıp GÜNEŞ
Manisa Afyonkarahisarlılar Kültür ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu BaşkanıVEFAT VE BAŞSAĞLIĞI HABERİ

VEFAT ve BAŞSAĞLIĞI HABERİDernek üyemiz ve Hemşerimiz Sn.İsmail YAKŞİ' nin Kayın Validesi vefat etmiştir. Cenazesi 26.02.2016 Cuma namazını müteakip Karaköydeki Hacı Yahya Camisinden kalkacaktır. Merhumeye Allahtan rahmet, geride kalan ailesine, akrabalarına sabır ve baş sağlığı dileriz.
Manisa Afyonkarahisar' lılar Kültür ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu.

BAYIR BUCAK TÜRKMENLERİNE YARDIM ÇAĞIRISI

Değerli hemşeri ve Üyelerimiz;
Manisa Şehzadeler İlçesi Belediye Başkanı Sn. Ömer Faruk ÇELİK' in organize ettiği Suriye' deki Bayır Bucak Türkmenlerine Yardım Kampanyası'na katılmak isteyen Hemşeri ve Üyelerimiz Gıda Kıyafet veya Nakit yardımlarını en geç 13.01.2016 saat 12:00 a kadar Dernek Merkezimize (YAKUT BİLGİSAYAR) ulaştırmaları önemle rica olunur.

Manisa Afyonkarahisarlılar Kültür ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Ragıp GÜNEŞ.

MERHUM ALİ ÜNLÜ RUHU İÇİN LOKMA VE KATMER İKRAMI YAPILDI

Derneğimiz Merhum Hemşerimiz Ali ÜNLÜ' nün hayrı için Lokma ve Katmer İkramında bulundu. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Manisa Milletvekili Dç. Dr. Syn. Selçuk ÖZDAĞ, Yunusemre Belediye Başkanı Sn. Dr. Mehmet ÇERÇİ, Şehzadeler Belediye Başkanı Sn. Ömer Faruk ÇELİK, Şehzadeler Ak Parti İlçe Başkanı Ahmet TONGUÇ, Ak Parti Milletvekili Adayı Nevzat BÜKÜM, Halk Sağlığı Müdürü Ziya TAY, Halk Sağlığı Müdür Yardımcısı Muammer TEKECİ, Halk Sağlığı Müdür Yardımcısı Galip KÖROĞLU, Şehzadeler Belediye Başkan Yardımcısı İsmail ÖNAL, Hemşeri Dernekleri Dönem Başkanı Sn. İsa ÖZDEMİR, Saruhan-Der Başkanı Yunus Emre ŞAHİN, Ahlatlılar Dernek Başkanı Çelebi ASLAN, Ardahanlılar Dernek Başkanı Şerafettin ÖZKAN, Değerli Basın Mensupları Hemşerilerimiz ve Sevgili Dostlarımız; Ali Ünlü Abimizin Lokma Hayrı ve Katmer İkramı Organizasyonunda Bizleri Yalnız Bırakmadılar Bu Hayrımızda Katkı ve Destek Veren Herkese Sevgi ve Saygılarımızı Sunuyoruz.
Dr. Ragıp GÜNEŞ
Manisa Afyonkarahisarlılar Kültür ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu BaşkanıATAM SENİ ÖZLEMLE ANIYORUZ

Sayfa oluşturulma süresi: 0.04 saniye
396,509 Tekil Ziyaretçi