Ana Menü

HEMŞEHRİMİZ

Prof. Dr. Veysel Eroğlu Prof. Dr. Veysel Eroğlu


Üye Resimleri

Ragıp GÜNEŞ Ömer Lütfi SOYSAL İrfan ÇELİKKANAT Mehmet SATILMIŞ Ömer BÜLBÜL Burhanettin BÖLÜKBAŞ Enver KOCAAĞA Hakan CENGİZ Zeynel AKKUZU Mehmet Fahrettin SOLMAZ Ali ÜNLÜ Mahmet Ziya KARATAŞ Halil ATEŞ Yakup KARTAL İsmet ALSAN Ahmet KÜLCÜ Kadir KESKİN Hüseyin ARI Zeynel BAYRAM İhsan KIZILTOPRAK Mehmet YAKUT İmdat YERLİKAYA Mustafa KAÇAR Ali İhsan YERLİKAYA Osman CERİT Mustafa TOSUN İsmail YAKŞİ Şükrü KORKMAZ Abdülkadir KOCA Kadir ÇETİNKAYA Adem DOĞAN Süleyman AKKUZU Erkan GÜMÜŞ Yakşi YAKŞİ Kazım GENCER Okan GARDAŞ Hilmi ŞENER Fatih OKUMUŞ Satılmış ÇOLAK Ali KURT Metin ERÇOBAN Ömer CERİT Muammer AKSOY Çetin KOZAN Ali Osman KOZAN Raşit KOZAN Mevlüt ARIK Ali ÇELİK Hasan DURAK Ramazan KOCAAĞA Erol SARITAŞ Kadir ALTINTAŞ Lütfi ŞİŞİK Gazi CEVİZ Mehmet Ali ÇAVUŞOĞLU Ahmet BAĞ Ayten BURKAN KAPLAN Hüseyin TAŞTAN Fatih SOLMAZ Mevlit BOZDAĞ Ceylan AKKAYA Erdoğan KORKUSUZ Ömer GEDİK Hüseyin ALKAN Hüseyin Özkan ACAR Şaban AĞILÖNÜ Battal AKKUŞ Mahmut ÇALIŞKAN Yaşar SARIDAŞ İbrahim COŞGUN Mesut COŞGUN Erol KOÇHAN Ali KIZILTOPRAK Yusuf PETEK Tayfur GÖKTAŞ Necati KAVLAK Burhan ERTEK Abdullah DEMİR Devrim BALI Ali Rıza ÇELİKKANAT Veli YILDIRIM Ramazan YILDIZ İsmail YILMAZ Selcuk AKINCI Ahmet KAYIŞÇI Fatma PARLAK Azize Gülşah BÜLBÜLCANDEMİR Hayri ALSAN Bilgin TELEK Asuman TELEK Mustafa YASAK Oğuz EREN Mehmet ASLAN Hayati KALAYCI Mustafa ERGÜVEN Üzeyir DİNDAR Mustafa Ali AKBAL Orhan TEKİN Üzeyir DİNDAR Ramazan KOCAAĞA Halil İbrahim DANIŞMAN Yusuf KARAKAYA Mustafa PAMUKÇU İbrahim İZİDOĞRU Emin KOÇ Sami TUNÇ Osman Nuri BÜYÜKER Necdet TAŞKIN Cevdet TAŞKIN Metin KARAOT .. .. .. .. .. .. .. ..

AFYONKARAHİSAR

AFYONKARAHISAR

Anket

DENEME ANKETİDİR

Oy vermek için üye olmanız gerekmektedir.

BANKA BİLGİLERİ

Banka Bilgileri Banka Bilgileri


Üye Girişi

Kullanıcı Adı

ParolaHenüz Üye Değil Misiniz?
Buraya Tıklayarak Üye Olabilirsiniz.

Parolanızı Mı Unuttunuz?
Buraya Tıklayın

YAZARLARIMIZ

Kadir KESKİN Kadir KESKİN
Resim Üzerine
TIKLAYINIZ


Kısa Mesajlar

Mesaj göndermeniz için üye olmanız gerekmektedir.

03/02/2010 19:57
deneme

24/04/2009 11:27
arkadaşlar merhaba şimdilik üye sistemi aktif durumda değildir kayıt yapan arkadaşlara e-posta ile gerekli bilgiler verilecektir.

Forum Başlıkları

En Yeni Forum Başlıkları
Henüz Başlık Oluşturulmamış.
En Fazla İlgilenilen Başlıklar
Henüz Başlık Oluşturulmamış.

Çevrimiçi Kullanıcılar

· Çevrimiçi Ziyaretçiler: 1

· Çevrimiçi Üyeler: 0

· Toplam Üye Sayısı: 1
· En Yeni Üye: mehmety

19 MAYIS ATATÜRKÜ ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI KUTLU OLSUN

1 MAYIS İŞÇİNİN VE EMKÇİNİN BAYRAMI KUTLU OLSUN

Sağlık Mutluluk içinde, Sağduyu, huzur, barış ve kardeşliğin hakim olduğu bir dünya dileği ile; genç, yaşlı, tüm işçi ve emekçilerimizin 1 MAYIS EMEK ve DAYANIŞMA GÜNÜ' nü kutlarız.MEVLİT VE LOKMA HAYRINA DAVET

MEVLİT VE LOKMA HAYRINA DAVETDernek Yönetim Kurulu Üyemiz ve Hemşerimiz Sn. Enver KOCAAĞA ve Sn. Selahattin KOCAAĞA' nın Babası İbrahim KOCAAĞA' nın Babalarının vefatının yıldönümü sebebi ile Keçiliköy Camisinde Cuma namazını müteakip Lokma dökülecektir. Ayrıca Bayanlara Evde Mevlit okunacaktır. Tüm hemşeri ve dostlarımız davetlidir.
Manisa Afyonkarahisar' lılar Kültür ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu.

MİRAÇ KANDİLİNİZ MÜBAREK OLSUN


23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI KUTLU OLSUN

HEMŞERİMİZ İSMET ALSAN'IN HAYIR MEVLÜDÜNE DAVET

Hemşerimiz ve Yönetim Kurulu Üyelerimizden İsmet ALSAN 02.04.2017 Pazar günü Saat 14:00 de Mübarek Üç ayların başlaması ve Regaip kandili sebebi ile Mevlit Okutacaktır. Cemiyetimiz Etli Pilav Ayranlı olacaktır. Tüm hemşeri ve dostlarımız davetlidir.

Adres : Aşağı Kayapınar Mahallesi Gürle Caddesi No: 32/2 Manisa Yunusemre (İsmet ALSAN' ın evinin Önü)
Ulaşım : 1 ve 2 Numaralı belediye otobüsleri ile gidilebilir.

REGAİP KANDİLİNİZ MÜBAREK OLSUN

ATAM SENİ ÖZLEMLE ANIYORUZ

CUMHURİYETİMİZİN 93.YILI KUTLU OLSUN


KURBAN BAYRAMINIZI KUTLARIZ

30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI KUTLU OLSUN

30 Ağustos Zafer Bayramı

"Bence, bir millette şerefin, haysiyetin, namusun ve insanlığın vücut ve beka bulabilmesi mutlaka o milletin hürriyet ve istiklâline sahip olmasıyla kaimdir."

M.K.Atatürk


Sayfa oluşturulma süresi: 0.04 saniye
463,783 Tekil Ziyaretçi