Ana Menü

HEMŞEHRİMİZ

Prof. Dr. Veysel Eroğlu Prof. Dr. Veysel Eroğlu


Üye Resimleri

Ragıp GÜNEŞ Ömer Lütfi SOYSAL İrfan ÇELİKKANAT Mehmet SATILMIŞ Ömer BÜLBÜL Burhanettin BÖLÜKBAŞ Enver KOCAAĞA Hakan CENGİZ Zeynel AKKUZU Mehmet Fahrettin SOLMAZ Ali ÜNLÜ Mahmet Ziya KARATAŞ Halil ATEŞ Yakup KARTAL İsmet ALSAN Ahmet KÜLCÜ Kadir KESKİN Hüseyin ARI Zeynel BAYRAM İhsan KIZILTOPRAK Mehmet YAKUT İmdat YERLİKAYA Mustafa KAÇAR Ali İhsan YERLİKAYA Osman CERİT Mustafa TOSUN İsmail YAKŞİ Şükrü KORKMAZ Abdülkadir KOCA Kadir ÇETİNKAYA Adem DOĞAN Süleyman AKKUZU Erkan GÜMÜŞ Yakşi YAKŞİ Kazım GENCER Okan GARDAŞ Hilmi ŞENER Fatih OKUMUŞ Satılmış ÇOLAK Ali KURT Metin ERÇOBAN Ömer CERİT Muammer AKSOY Çetin KOZAN Ali Osman KOZAN Raşit KOZAN Mevlüt ARIK Ali ÇELİK Hasan DURAK Ramazan KOCAAĞA Erol SARITAŞ Kadir ALTINTAŞ Lütfi ŞİŞİK Gazi CEVİZ Mehmet Ali ÇAVUŞOĞLU Ahmet BAĞ Ayten BURKAN KAPLAN Hüseyin TAŞTAN Fatih SOLMAZ Mevlit BOZDAĞ Ceylan AKKAYA Erdoğan KORKUSUZ Ömer GEDİK Hüseyin ALKAN Hüseyin Özkan ACAR Şaban AĞILÖNÜ Battal AKKUŞ Mahmut ÇALIŞKAN Yaşar SARIDAŞ İbrahim COŞGUN Mesut COŞGUN Erol KOÇHAN Ali KIZILTOPRAK Yusuf PETEK Tayfur GÖKTAŞ Necati KAVLAK Burhan ERTEK Abdullah DEMİR Devrim BALI Ali Rıza ÇELİKKANAT Veli YILDIRIM Ramazan YILDIZ İsmail YILMAZ Selcuk AKINCI Ahmet KAYIŞÇI Fatma PARLAK Azize Gülşah BÜLBÜLCANDEMİR Hayri ALSAN Bilgin TELEK Asuman TELEK Mustafa YASAK Oğuz EREN Mehmet ASLAN Hayati KALAYCI Mustafa ERGÜVEN Üzeyir DİNDAR Mustafa Ali AKBAL Orhan TEKİN Üzeyir DİNDAR Ramazan KOCAAĞA Halil İbrahim DANIŞMAN Yusuf KARAKAYA Mustafa PAMUKÇU İbrahim İZİDOĞRU Emin KOÇ Sami TUNÇ Osman Nuri BÜYÜKER Necdet TAŞKIN Cevdet TAŞKIN Metin KARAOT .. .. .. .. .. .. .. ..

AFYONKARAHİSAR

AFYONKARAHISAR

Anket

DENEME ANKETİDİR

Oy vermek için üye olmanız gerekmektedir.

BANKA BİLGİLERİ

Banka Bilgileri Banka Bilgileri


Üye Girişi

Kullanıcı Adı

ParolaHenüz Üye Değil Misiniz?
Buraya Tıklayarak Üye Olabilirsiniz.

Parolanızı Mı Unuttunuz?
Buraya Tıklayın

YAZARLARIMIZ

Kadir KESKİN Kadir KESKİN
Resim Üzerine
TIKLAYINIZ


Kısa Mesajlar

Mesaj göndermeniz için üye olmanız gerekmektedir.

03/02/2010 19:57
deneme

24/04/2009 11:27
arkadaşlar merhaba şimdilik üye sistemi aktif durumda değildir kayıt yapan arkadaşlara e-posta ile gerekli bilgiler verilecektir.

Forum Başlıkları

En Yeni Forum Başlıkları
Henüz Başlık Oluşturulmamış.
En Fazla İlgilenilen Başlıklar
Henüz Başlık Oluşturulmamış.

Çevrimiçi Kullanıcılar

· Çevrimiçi Ziyaretçiler: 1

· Çevrimiçi Üyeler: 0

· Toplam Üye Sayısı: 1
· En Yeni Üye: mehmety

ATAM SENİ ÖZLEMLE ANIYORUZ

CUMHURİYETİMİZİN 93.YILI KUTLU OLSUN


KURBAN BAYRAMINIZI KUTLARIZ

30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI KUTLU OLSUN

30 Ağustos Zafer Bayramı

"Bence, bir millette şerefin, haysiyetin, namusun ve insanlığın vücut ve beka bulabilmesi mutlaka o milletin hürriyet ve istiklâline sahip olmasıyla kaimdir."

M.K.Atatürk


MEVLİT, LOKMA VE PİLAV HAYRINA DAVET

MANİSA AFYONKARAHİSARLILAR DERNEĞİ’ den MEVLÜT / LOKMA-PİLAV HAYRI DAVETİ


Hemşerimiz Manisa Afyonkarahisarlılar Kültür ve Dayanışma Derneği Kurucularından Serbest Mali Müşavir Muhasebeci Ömer Lütfi SOYSAL 19.07.2016 Tarihinde vefat etmiştir. Vefatının 40. Günü sebebi ile 27.08.2016 Cumartesi günü Derviş Ali Camisi Karşısındaki Peker Mahallesi 1714 Sokak No: 23/A Muhasebe Bürosu önünde Öğlen saat 12:00’ den itibaren Mevlit okunup Lokma ve Pilav hayrı yapılacaktır. Tüm hemşerilerimiz, dostlarımız ve Manisa Halkı davetlidir.
Manisa Afyonkarahisarlılar Kültür ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu.

VEFAT VE BAŞSAĞLIĞI HABERİ

VEFAT ve BAŞSAĞLIĞI HABERİHemşerimiz, Kurucu Üyelerimizden Ömer Lütfi SOYSAL vefat etmiştir. Cenazesi 19.07.2016 Salı öğle namazını müteakip Hatuniye camisinden kaldırılacaktır. Merhuma Allahtan rahmet, geride kalan ailesine, akrabalarına sabır ve baş sağlığı dileriz.
Manisa Afyonkarahisar' lılar Kültür ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu.

2016 YILI İFTAR YEMEĞİ

Derneğimizin 30.06.2016 Perşembe günü, Hemşerimiz İsmet ALSAN' ın katkı ve destekleri ile düzenlediği iftar yemeği; Manisa Protokolünün Önde gelenleri ve Bir çok daire amiri, hemşeri ve dostlarımızın katılımı ile coşku ve huşu içerisinde gerçekleşmiştir. Bize ev sahipliği yapan Sn.İsmet ALSAN kardeşimize, Desteklerini esirgemeyen ve katılan tüm protokol üyeleri, hemşeri ve dostlarımıza teşekkür eder. Saygılarımızı sunarız.
Manisa Afyonkarahisarlılar Kültür ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu.


DÜĞÜNE DAVET

Hemşerimiz, Ömer GEDİK' in oğlu Ahmet GEDİK' in düğün törenine tüm hemşeri ve dostlarımız DAVETLİDİR.


Kına Gecesi : 09 Temmuz 2016 Cumartesi Saat : 20:00 Yer: Eski Lise Bahçesi Dişli Kasabası Bolvadin-AFYONKARAHİSAR
Düğün Konvoyu : 15 Temmuz 2016 Cuma Saat : 18:00 Not : Cemiyetimiz Yemeklidir.
Düğün : 15 Temmuz 2016 Cuma Saat : 20:00 Yer: Aydın Düğün Salonu Dişli Kasabası Bolvadin-AFYONKARAHİSAR


SÜNNET DÜĞÜNÜNE DAVET

Hemşerimiz, Kurucu Üyemiz Ömer Lütfi SOYSAL' ın oğlu Alper SOYSAL' ın Oğlu Ömer SOYSAL' ın sünnet düğün törenine tüm hemşeri ve dostlarımız DAVETLİDİR.


Mevlit(yemekli) : 06 Temmuz 2016 Çarşamba Saat : 19:00 Yer: Saray Düğün Salonu YUNUSEMRE-MANİSA
Sünnet Düğünü : 06 Temmuz 2016 Çarşamba Saat : 20:30 Yer: Saray Düğün Salonu YUNUSEMRE-MANİSA


İFTAR YEMEĞİ DAVETİ


Hemşerimiz ve Denetim Kurulu Üyelerimizden Sn.İsmet ALSAN' ın Destek ve Katkıları ile 30.06.2016 PERŞEMBE Günü Derneğimizin Düzenlediği İftar Yemeğine Tüm Hemşehri ve dostlarımız Davetlidir.


YER: İsmet ALSAN' ın Evinin yan tarafı; Aşağı Kayapınar Mahallesi Gürle Caddesi No: 34/2 YUNUSEMRE / MANİSA (SANTRAL karşısı)
İrtibat:
Dr. Ragıp GÜNEŞ: 0542.6735169
Mehmet SATILMIŞ: 0505.5808246
İsmet ALSAN: 0536.8630165

OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISI YAPILDI

04.06.2016 Cumartesi günü OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISI YAPILDI.Toplantıda;
Yeni Yönetim Kurulu Üyeleri Seçimi Yapıldı.
Yeni Yönetim Kurulu ASİL Üyeleri: Dr.Ragıp GÜNEŞ, Mustafa ERGÜVEN, Mehmet SATILMIŞ, Mehmet YAKUT, Selçuk AKINCI, Ahmet DEMİREL, Burhan ERTEK, Ömer GEDİK, Devrim BALI, İsmet ALSAN, Enver KOCAAĞA

Yeni Yönetim Kurulu YEDEK Üyeleri: Halil TAŞLICA, Hamdi KARAYEL, Hüseyin ARI, Ceylan AKKAYA, Ömer CERİT, Akın ÜNLÜ, Mustafa PAMUKÇU, Ramazan KORKMAZ, Soner ÇALIŞ, Burhanettin BÖLÜKBAŞ, Okan GARDAŞ

Denetim Kurulu ASİL Üyeleri: Mevlit BOZDAĞ, Ömer BÜLBÜL, Hüseyin TAŞTAN
Denetim Kurulu YEDEK Üyeleri: Hikmet CANAN, Ercan AYYILDIZ, Cemalettin AYIK

Yeni Yönetim Kurulu ve Denetim Kurulu' na görevlerinde başarılar diler; Derneğimiz için Hayırlı ve Uğurlu olmasını temenni ederiz.

Sayfa oluşturulma süresi: 0.14 saniye
453,607 Tekil Ziyaretçi