Ana Menü

HEMŞEHRİMİZ

Prof. Dr. Veysel Eroğlu Prof. Dr. Veysel Eroğlu


Üye Resimleri

Ragıp GÜNEŞ Ömer Lütfi SOYSAL İrfan ÇELİKKANAT Mehmet SATILMIŞ Ömer BÜLBÜL Burhanettin BÖLÜKBAŞ Enver KOCAAĞA Hakan CENGİZ Zeynel AKKUZU Mehmet Fahrettin SOLMAZ Ali ÜNLÜ Mahmet Ziya KARATAŞ Halil ATEŞ Yakup KARTAL İsmet ALSAN Ahmet KÜLCÜ Kadir KESKİN Hüseyin ARI Zeynel BAYRAM İhsan KIZILTOPRAK Mehmet YAKUT İmdat YERLİKAYA Mustafa KAÇAR Ali İhsan YERLİKAYA Osman CERİT Mustafa TOSUN İsmail YAKŞİ Şükrü KORKMAZ Abdülkadir KOCA Kadir ÇETİNKAYA Adem DOĞAN Süleyman AKKUZU Erkan GÜMÜŞ Yakşi YAKŞİ Kazım GENCER Okan GARDAŞ Hilmi ŞENER Fatih OKUMUŞ Satılmış ÇOLAK Ali KURT Metin ERÇOBAN Ömer CERİT Muammer AKSOY Çetin KOZAN Ali Osman KOZAN Raşit KOZAN Mevlüt ARIK Ali ÇELİK Hasan DURAK Ramazan KOCAAĞA Erol SARITAŞ Kadir ALTINTAŞ Lütfi ŞİŞİK Gazi CEVİZ Mehmet Ali ÇAVUŞOĞLU Ahmet BAĞ Ayten BURKAN KAPLAN Hüseyin TAŞTAN Fatih SOLMAZ Mevlit BOZDAĞ Ceylan AKKAYA Erdoğan KORKUSUZ Ömer GEDİK Hüseyin ALKAN Hüseyin Özkan ACAR Şaban AĞILÖNÜ Battal AKKUŞ Mahmut ÇALIŞKAN Yaşar SARIDAŞ İbrahim COŞGUN Mesut COŞGUN Erol KOÇHAN Ali KIZILTOPRAK Yusuf PETEK Tayfur GÖKTAŞ Necati KAVLAK Burhan ERTEK Abdullah DEMİR Devrim BALI Ali Rıza ÇELİKKANAT Veli YILDIRIM Ramazan YILDIZ İsmail YILMAZ Selcuk AKINCI Ahmet KAYIŞÇI Fatma PARLAK Azize Gülşah BÜLBÜLCANDEMİR Hayri ALSAN Bilgin TELEK Asuman TELEK Mustafa YASAK Oğuz EREN Mehmet ASLAN Hayati KALAYCI Mustafa ERGÜVEN Üzeyir DİNDAR Mustafa Ali AKBAL Orhan TEKİN Üzeyir DİNDAR Ramazan KOCAAĞA Halil İbrahim DANIŞMAN Yusuf KARAKAYA Mustafa PAMUKÇU İbrahim İZİDOĞRU Emin KOÇ Sami TUNÇ Osman Nuri BÜYÜKER Necdet TAŞKIN Cevdet TAŞKIN Metin KARAOT .. .. .. .. .. .. .. ..

AFYONKARAHİSAR

AFYONKARAHISAR

Anket

DENEME ANKETİDİR

Oy vermek için üye olmanız gerekmektedir.

BANKA BİLGİLERİ

Banka Bilgileri Banka Bilgileri


Üye Girişi

Kullanıcı Adı

ParolaHenüz Üye Değil Misiniz?
Buraya Tıklayarak Üye Olabilirsiniz.

Parolanızı Mı Unuttunuz?
Buraya Tıklayın

YAZARLARIMIZ

Kadir KESKİN Kadir KESKİN
Resim Üzerine
TIKLAYINIZ


Kısa Mesajlar

Mesaj göndermeniz için üye olmanız gerekmektedir.

03/02/2010 18:57
deneme

24/04/2009 11:27
arkadaşlar merhaba şimdilik üye sistemi aktif durumda değildir kayıt yapan arkadaşlara e-posta ile gerekli bilgiler verilecektir.

Forum Başlıkları

En Yeni Forum Başlıkları
Henüz Başlık Oluşturulmamış.
En Fazla İlgilenilen Başlıklar
Henüz Başlık Oluşturulmamış.

Çevrimiçi Kullanıcılar

· Çevrimiçi Ziyaretçiler: 1

· Çevrimiçi Üyeler: 0

· Toplam Üye Sayısı: 1
· En Yeni Üye: mehmety

SÜNNET DÜĞÜNÜNE DAVET

Hemşerimiz, Kurucu Üyemiz Ömer Lütfi SOYSAL' ın oğlu Alper SOYSAL' ın Oğlu Ömer SOYSAL' ın sünnet düğün törenine tüm hemşeri ve dostlarımız DAVETLİDİR.


Mevlit(yemekli) : 06 Temmuz 2016 Çarşamba Saat : 19:00 Yer: Saray Düğün Salonu YUNUSEMRE-MANİSA
Sünnet Düğünü : 06 Temmuz 2016 Çarşamba Saat : 20:30 Yer: Saray Düğün Salonu YUNUSEMRE-MANİSA


İFTAR YEMEĞİ DAVETİ


Hemşerimiz ve Denetim Kurulu Üyelerimizden Sn.İsmet ALSAN' ın Destek ve Katkıları ile 30.06.2016 PERŞEMBE Günü Derneğimizin Düzenlediği İftar Yemeğine Tüm Hemşehri ve dostlarımız Davetlidir.


YER: İsmet ALSAN' ın Evinin yan tarafı; Aşağı Kayapınar Mahallesi Gürle Caddesi No: 34/2 YUNUSEMRE / MANİSA (SANTRAL karşısı)
İrtibat:
Dr. Ragıp GÜNEŞ: 0542.6735169
Mehmet SATILMIŞ: 0505.5808246
İsmet ALSAN: 0536.8630165

OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISI YAPILDI

04.06.2016 Cumartesi günü OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISI YAPILDI.Toplantıda;
Yeni Yönetim Kurulu Üyeleri Seçimi Yapıldı.
Yeni Yönetim Kurulu ASİL Üyeleri: Dr.Ragıp GÜNEŞ, Mustafa ERGÜVEN, Mehmet SATILMIŞ, Mehmet YAKUT, Selçuk AKINCI, Ahmet DEMİREL, Burhan ERTEK, Ömer GEDİK, Devrim BALI, İsmet ALSAN, Enver KOCAAĞA

Yeni Yönetim Kurulu YEDEK Üyeleri: Halil TAŞLICA, Hamdi KARAYEL, Hüseyin ARI, Ceylan AKKAYA, Ömer CERİT, Akın ÜNLÜ, Mustafa PAMUKÇU, Ramazan KORKMAZ, Soner ÇALIŞ, Burhanettin BÖLÜKBAŞ, Okan GARDAŞ

Denetim Kurulu ASİL Üyeleri: Mevlit BOZDAĞ, Ömer BÜLBÜL, Hüseyin TAŞTAN
Denetim Kurulu YEDEK Üyeleri: Hikmet CANAN, Ercan AYYILDIZ, Cemalettin AYIK

Yeni Yönetim Kurulu ve Denetim Kurulu' na görevlerinde başarılar diler; Derneğimiz için Hayırlı ve Uğurlu olmasını temenni ederiz.

HEMŞERİMİZ PRF.DR.RAMAZAN GÖKBUNAR CBU. İKTİSAT FAKÜLTESİ DEKANI ZİYARET

Derneğimiz adına Dernek başkanımız ve Yönetim Kurulu Üyelerimizden oluşan bir heyet ile
Hemşerimiz Prf. Dr. Ramazan GÖKBUNAR Celal Bayar Üniversitesi İktisat Fakültesi Dekanlığı Makamında ziyaret edildi. Hemşerimize görevinde başarılar dileyerek hayırlı ve uğurlu olsun temennilerinde bulunuldu.
19 MAYIS KUTLAMA

OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTI ÇAĞRISI

OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTI ÇAĞRISI


Olağan Genel Kurul Tarihi ve Toplantısı 27.05.2016 Cuma günü saat 19:00’da Nişancı Paşa Mahallesi Atatürk Bulvarı Şehitler Orta Okulu Konferans Salonu Şehzadeler / MANİSA adresinde aşağıdaki gündemler ile yapılmasına. Yeterli çoğunluk sağlanamaması halinde ikinci toplantı 04.06.2016 Cumartesi günü saat 19:00’ da aynı adreste çoğunluk aranmaksızın yapılacaktır.
Gündem:
1-Açılış, saygı duruşu, İstiklal Marşının okunması ve yoklama,
2-Toplantı Başkanlık Divanı teşkili,
3-Yönetim ve Denetim Kurulu Raporlarının ayrı ayrı okunması, müzakeresi ve ibra edilmesi,
4-Gelir gider hesaplarının okunması , müzakeresi ve ibra edilmesi,
5-Tahmini Bütçenin Sunulması ve Görüşülmesi
8-Seçim listelerinin ilanı, Yönetim ve Denetim Kurulları seçiminin açık veya gizli oyla yapılmasının oylanması
9-Yönetim Kurulu ve Denetim Kurulu asil ve yedek üyelerinin seçilmesi,
10-Dilek ve temenniler,
11-Kapanış.
NOT : Genel Kurul Üyelerinin toplantıya katılabilmesi için kesin üye listesinde yer almaları ve kimlik belgelerini ibraz etmesi gereklidir.

VEFAT ve BAŞSAĞLIĞI HABERİ

VEFAT ve BAŞSAĞLIĞI HABERİDernek Yönetim Kurulu Üyemiz ve Hemşerimiz Sn. Enver KOCAAĞA ve Sn. Selahattin KOCAAĞA' nın Babası İbrahim KOCAAĞA vefat etmiştir. Cenazesi 03.05.2016 SUHUT Balçıkhisar Kasabasında ikindi namazını müteakip defnedilecektir. Merhuma Allahtan rahmet, geride kalan ailesine, akrabalarına sabır ve baş sağlığı dileriz.
Manisa Afyonkarahisar' lılar Kültür ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu.

23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI KUTLU OLSUN

POLİS TEŞKİLATIMIZIN 171. KURULUŞ YILDÖNÜMÜ KUTLU OLSUN


Halkımızın huzuru ve genel asayişi sağlamak için üstün gayret ve özveri içinde çalışan Türk Polis Teşkilatımızın 171. kuruluş yıldönümünü kutluyor; polisimizin duygu ve heyecanını paylaşıyoruz.
Ayrıca şehit asker ve polislerimizi rahmetle, gazilerimizi minnetle anıyor, emekli olan ve görevleri başında bulunan polislerimize de sağlık, mutluluk ve başarılar diliyoruz.

Manisa Afyonkarahisar' lılar Kültür ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu.

REGAİP KANDİLİNİZ MÜBAREK OLSUN


MEVLİDİŞERİFE DAVET

Afyonkarahisar Hocalar İlçesi Çalca köyünden, Diyarbakır Sur ilçesinde Şehit olan Uzman Çvş. Mustafa Hakan KAÇAR ve Tüm şehidlerimiz için Manisa Şehzadeler İlçesi Selimşahlar Mahallesi Merkez Camide 06.03.2016 Pazar Akşamı saat 18:30'da Mevlit okunacaktır. Tüm Halkımız, Hemşeri ve Üyelerimiz davetlidir. Manisa Afyonkarahisarlılar derneği adına.
Dr. Ragıp GÜNEŞ
Manisa Afyonkarahisarlılar Kültür ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu BaşkanıSayfa oluşturulma süresi: 0.08 saniye
403,676 Tekil Ziyaretçi