Ana Menü

HEMŞEHRİMİZ

Prof. Dr. Veysel Eroğlu Prof. Dr. Veysel Eroğlu


Üye Resimleri

Ragıp GÜNEŞ Ömer Lütfi SOYSAL İrfan ÇELİKKANAT Mehmet SATILMIŞ Ömer BÜLBÜL Burhanettin BÖLÜKBAŞ Enver KOCAAĞA Hakan CENGİZ Zeynel AKKUZU Mehmet Fahrettin SOLMAZ Ali ÜNLÜ Mahmet Ziya KARATAŞ Halil ATEŞ Yakup KARTAL İsmet ALSAN Ahmet KÜLCÜ Kadir KESKİN Hüseyin ARI Zeynel BAYRAM İhsan KIZILTOPRAK Mehmet YAKUT İmdat YERLİKAYA Mustafa KAÇAR Ali İhsan YERLİKAYA Osman CERİT Mustafa TOSUN İsmail YAKŞİ Şükrü KORKMAZ Abdülkadir KOCA Kadir ÇETİNKAYA Adem DOĞAN Süleyman AKKUZU Erkan GÜMÜŞ Yakşi YAKŞİ Kazım GENCER Okan GARDAŞ Hilmi ŞENER Fatih OKUMUŞ Satılmış ÇOLAK Ali KURT Metin ERÇOBAN Ömer CERİT Muammer AKSOY Çetin KOZAN Ali Osman KOZAN Raşit KOZAN Mevlüt ARIK Ali ÇELİK Hasan DURAK Ramazan KOCAAĞA Erol SARITAŞ Kadir ALTINTAŞ Lütfi ŞİŞİK Gazi CEVİZ Mehmet Ali ÇAVUŞOĞLU Ahmet BAĞ Ayten BURKAN KAPLAN Hüseyin TAŞTAN Fatih SOLMAZ Mevlit BOZDAĞ Ceylan AKKAYA Erdoğan KORKUSUZ Ömer GEDİK Hüseyin ALKAN Hüseyin Özkan ACAR Şaban AĞILÖNÜ Battal AKKUŞ Mahmut ÇALIŞKAN Yaşar SARIDAŞ İbrahim COŞGUN Mesut COŞGUN Erol KOÇHAN Ali KIZILTOPRAK Yusuf PETEK Tayfur GÖKTAŞ Necati KAVLAK Burhan ERTEK Abdullah DEMİR Devrim BALI Ali Rıza ÇELİKKANAT Veli YILDIRIM Ramazan YILDIZ İsmail YILMAZ Selcuk AKINCI Ahmet KAYIŞÇI Fatma PARLAK Azize Gülşah BÜLBÜLCANDEMİR Hayri ALSAN Bilgin TELEK Asuman TELEK Mustafa YASAK Oğuz EREN Mehmet ASLAN Hayati KALAYCI Mustafa ERGÜVEN Üzeyir DİNDAR Mustafa Ali AKBAL Orhan TEKİN Üzeyir DİNDAR Ramazan KOCAAĞA Halil İbrahim DANIŞMAN Yusuf KARAKAYA Mustafa PAMUKÇU İbrahim İZİDOĞRU Emin KOÇ Sami TUNÇ Osman Nuri BÜYÜKER Necdet TAŞKIN Cevdet TAŞKIN Metin KARAOT .. .. .. .. .. .. .. ..

AFYONKARAHİSAR

AFYONKARAHISAR

Anket

DENEME ANKETİDİR

Oy vermek için üye olmanız gerekmektedir.

BANKA BİLGİLERİ

Banka Bilgileri Banka Bilgileri


Üye Girişi

Kullanıcı Adı

ParolaHenüz Üye Değil Misiniz?
Buraya Tıklayarak Üye Olabilirsiniz.

Parolanızı Mı Unuttunuz?
Buraya Tıklayın

YAZARLARIMIZ

Kadir KESKİN Kadir KESKİN
Resim Üzerine
TIKLAYINIZ


Kısa Mesajlar

Mesaj göndermeniz için üye olmanız gerekmektedir.

03/02/2010 18:57
deneme

24/04/2009 11:27
arkadaşlar merhaba şimdilik üye sistemi aktif durumda değildir kayıt yapan arkadaşlara e-posta ile gerekli bilgiler verilecektir.

Forum Başlıkları

En Yeni Forum Başlıkları
Henüz Başlık Oluşturulmamış.
En Fazla İlgilenilen Başlıklar
Henüz Başlık Oluşturulmamış.

Çevrimiçi Kullanıcılar

· Çevrimiçi Ziyaretçiler: 2

· Çevrimiçi Üyeler: 0

· Toplam Üye Sayısı: 1
· En Yeni Üye: mehmety

19 MAYIS KUTLAMA

VEFAT VE BAŞSAĞLIĞI HABERİHemşerimiz, Dernek Yönetim Kurulu Başkanımız, Dr. Ragıp GÜNEŞ' in ağabeyi Hasan GÜNEŞ 14.05.2015 tarihinde İzmir Buca' da vefat etmiştir.Cenazesi 15.05.2015 Cuma namazını müteakip Buca Baha Yörük Camisinden kaldırılıp Buca mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allahtan rahmet, geride kalan aile ve akrabalarına sabır ve baş sağlığı dileriz.
Manisa Afyonkarahisar'lılar Kültür ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu.

TÜM ANNELERİMİZİN ANNELER GÜNÜNÜ KUTLARIZ


ANNE HAKKI ÖDENMEZ SEVMEYE ÖMÜR YETMEZ... DÜNYALAR BİZİM OLSADA ANNELERİMZİN TIRNAĞI ETMEZ.
Manisa Afyonkarahisar'lılar Kültür ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu.

1 MAYIS İŞÇİNİN VE EMKÇİNİN BAYRAMI KUTLU OLSUN

Sağlık Mutluluk içinde, Sağduyu, huzur, barış ve kardeşliğin hakim olduğu bir dünya dileği ile; genç, yaşlı, tüm işçi ve emekçilerimizin 1 MAYIS EMEK ve DAYANIŞMA GÜNÜ' nü kutlarız.


23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI KUTLU OLSUN


DÜĞÜNE DAVET

Hemşerimiz, Nazım ORDU' nun oğlu Fatih' in düğün törenine tüm hemşeri ve dostlarımız davetlidir.

Kına: 17 Nisan 2015 Cuma Saat : 20.00' da
Yer: Karakurt Mahallesi Remzi Hoca Sokak No:3 KIRKAĞAÇ-MANİSA

Düğün: 18 Nisan 2015 Cuma Saat : 20.00' da
Yer: Şelale Plaza(2.Kat) Kenan Evren San. Sit. Alt Köşesi Ingolstand Kavşağı YUNUSEMRE - MANİSA

TÜRK POLİS TEŞKİLATI' NIN 170. KURULUŞ YILI


Halkımızın huzuru ve genel asayişi sağlamak için üstün gayret ve özveri içinde çalışan Türk Polis Teşkilatımızın 170. kuruluş yıldönümünü kutluyor; polisimizin duygu ve heyecanını paylaşıyoruz.
Ayrıca şehit polislerimizi rahmetle, gazilerimizi minnetle anıyor, emekli olan ve görevleri başında bulunan polislerimize de sağlık, mutluluk ve başarılar diliyoruz.

Manisa Afyonkarahisar'lılar Kültür ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu.

HEMŞERİMİZ ALİ ÜNLÜ DEDE OLDU

HEMŞERİMİZ ALİ ÜNLÜ DEDE OLDUHemşerimiz, Dernek Kurucu Üyelerimizden Ali ÜNLÜ' nün oğlunun 02.04.2015 perşembe günü bir oğlu dünyaya gelmiştir. Yeni doğan bebeğimize; sağlıklı, huzurlu, mutlu ve bereketli bir ömür diler. Anne, baba, tüm akraba ve dostlarını tebrik eder geçmiş olsun dileklerimizi iletiriz.

Manisa Afyonkarahisar'lılar Kültür ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu.

VEFAT VE BAŞSAĞLIĞI HABERİ

Hemşerimiz, Emekli Asb. Şükrü KORKMAZ vefat etmiştir. Cenazesi 03.04.2015 Cuma namazını müteakip Hatuniye camisinden kalkacaktır. Merhuma Allahtan rahmet, geride kalan aile ve akrabalarına sabır ve baş sağlığı dileriz.
Manisa Afyonkarahisar' lılar Kültür ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu.

ÇANAKKALE ZAFERİNİN 100.YILDÖNÜMÜ


Çanakkale Zaferi'nin 100. yıldönümünde, kahraman şehitlerimizi saygı ve minnetle anıyoruz.
Manisa Afyonkarahisar'lılar Kültür ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu.

14 MART TIP BAYRAMI KUTLU OLSUN

İnsan sağlığı her şeyden önce gelir. Hayatta ki en önemli varlığımız olan sağlığımız için gece gündüz demeden çalışan sağlık personelenin günü 14 Mart Tıp Bayramı kutlu olsun.

Sayfa oluşturulma süresi: 0.06 saniye
320,645 Tekil Ziyaretçi